„Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” – to przysłowie, które dzieci poznały na zajęciu otwartym dla rodziców na podstawie utworu literackiego pt. „Rękawiczka” w przełożeniu K. Kotyńskiej.

„Rękawiczka” to piękna bajka ludowa, mówiąca o tym, że dla każdego znajdzie się miejsce, wystarczy trochę dobrej woli. Nieważne kim i skąd jesteśmy, wszyscy możemy sobie pomagać i żyć ze sobą w zgodzie. To przesłanie, które w obecnym świecie jest szczególnie ważne. Dzieci podczas zajęcia ćwiczyły również pamięć ustalając kolejność zwierząt chowających się w rękawicy, doskonaliły liczenie układając orzechy w dziupli dla wiewiórki. Wspólnie z rodzicami stworzyliśmy również jesienną orkiestrę śpiewając piosenkę i wykonując akompaniament z wykorzystaniem materiału przyrodniczego. Doskonaliliśmy też koordynację wzrokowo-ruchową wykonując śpiewankę - rysowankę pt. „Budujemy dom”. Dziękujemy Rodzicom za przybycie do przedszkola i bardzo aktywny udział w zajęciu.

Galeria zdjęć grupy Krasnal Hałabała - zajęcia otwarte z rodzicami 2022

ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 1
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 2
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 3
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 4
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 5
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 6
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 7
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 8
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 9
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 10
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 11
ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE KRASNALA HAŁABAŁY 12