Zajęcia dla przedszkolaków z bliskim udziałem zwierząt to wartościowe lekcje, podczas których dzieci poznają ich zwyczaje i kształtują odpowiednie postawy wobec zwierząt. Grupa Krasnala Hałabały” wzięła udział w wycieczce do Alpakolandu w Klotyldzinie, gdzie zwiedzaliśmy farmę, na której mieliśmy okazję spotkać alpaki, króliki, konie, kury, owce. Oprowadzała nas pani Dorota - mama Kasi, naszej koleżanki z grupy. Pani Dorota opowiedziała dzieciom o podstawowych zagadnieniach dotyczących hodowli zwierząt, ich nawykach i upodobaniach.

Uczyliśmy się też jak opiekować się zwierzętami przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Karmienie, głaskanie zwierząt było niezwykle ciekawym i ekscytującym przeżyciem. Pozwoliło na przełamanie lęku i naukę wrażliwości. Ogromną radość sprawiła też dzieciom spontaniczna aktywność ruchowa na powietrzu, gdzie można było korzystać z różnych urządzeń sportowych albo relaksować się odpoczywając na hamaku. Na zakończenie naszego spotkania odbył się piknik przy ognisku, podczas którego wszyscy ze smakiem zajadali upieczone kiełbaski. Wycieczka była naprawdę bardzo udana. Dziękujemy Pani Dorocie za oprowadzenie nas po Alpakolandzie, a właścicielom farmy za przygotowanie ciekawych atrakcji.

Galeria zdjęć grupy Krasnal Hałabała - wycieczka do Alpakolandu 2023

GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 1
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 2
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 3
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 4
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 5
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 6
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 7
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 8
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 9
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 10
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 11
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 12
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 13
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 14
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 15
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 16
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 17
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 18
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 19
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 20
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 21
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 22
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 23
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 24
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 25
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 26
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 27
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 28
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 29
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY W ALPAKOLANDZIE 30