Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków, dlatego zaprosiła przedszkolaków z grupy „Myszka Miki” na wycieczkę do Margonina. Spacerując po parku dzieci rozpoznawały i nazywały drzewa, krzewy ich liście oraz owoce, a także słuchały odgłosów przyrody.

Poznawały park, która kryje w sobie wiele ciekawych tajemnic poprzez zmysły. Przedszkolaki po aktywnym spacerze odwiedziły PS w Margoninie, gdzie obejrzały przedstawienie „Balerina – Plastelina” w wykonaniu Kulturki. Aktorzy za pomocą ruchu oraz muzyki na żywo wprowadzili dzieci w świat tańca współczesnego. Na zakończenie wycieczki atrakcją był interaktywny „Magiczny dywan”, na który grupa poszła do Biblioteki w Margoninie. Zabawy z wykorzystaniem pomocy interaktywnych niewątpliwie wzbudzają duże zainteresowanie dzieci. W ten atrakcyjny dla nich sposób rozwijają swoją kreatywność, spostrzegawczość, koordynację wzrokowo – ruchowo – słuchową. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Galeria zdjęć grupy Myszka Miki - „Spacer z Panią Jesień” 2024

Spacer z Panią Jesień nr 1