Dorosłym wizyta u fryzjera kojarzy się z przyjemnością – masażem głowy i chwilą relaksu. Efektem jest wspaniała fryzura i dobre samopoczucie. Zupełnie inne zdanie mogą mieć na ten temat dzieci. Bywa, że w wieku przedszkolnym są przekonane o tym, że obcinanie włosów boli – skoro rozczesywanie nie jest przyjemne, to jakie ma być cięcie?

18 września przedszkolaki z grupy „Misia Uszatka” wybrały się do salonu fryzjerskiego . Pani Agnieszka przybliżyła dzieciom zawód fryzjera, opowiedziała o rożnych akcesoriach i narzędziach potrzebnych do tej pracy. A na koniec na głowach dzieci ” jak prawdziwy magik” wyczarowała fantazyjne fryzury. Dziękujemy bardzo Pani Agnieszce Orwat za poświęcony czas i piękne fryzury.

Galeria zdjęć grupy Miś Uszatek - wizyta u fryzjera 2023

Dzień fryzjera. Miś Uszatek1