W czwartek dzieci z grupy Wróbelka Elemelka udały się na wycieczkę do gospodarstwa rodziców Helenki w ramach realizowanego bloku tematycznego „W wiejskiej zagrodzie”. Dzieci zobaczyły jak wygląda praca rolnika i jakie zwierzęta można spotkać w gospodarstwie. Wielkim powodzeniem cieszyła się rodzinka kotków, która przymilała się do dzieci oraz przyjaźnie nastawiony pies pilnujący obejścia.

Rodzice Helenki ciężko pracują opiekując się świnkami i kurami, które znoszą smaczne jaja. Dziewczynki miały okazję samodzielnie pozbierać jajka prosto z grzędy kurzej. Nasi sympatyczni gospodarze poczęstowali dzieci słodkościami a w drodze do przedszkola mieliśmy okazję podziwiać okazałe krowy w gospodarstwie sąsiada. To był dzień pełen wspaniałych wrażeń. Dziękujemy rodzicom Helenki za zaproszenie i gościnę.

Galeria zdjęć grupy Wróbelek Elemelek - wycieczka do gospodarstwa rolnego 2024

W wiejskiej zagrodzie wycieczka1óbelka Elemelka 11
W wiejskiej zagrodzie wycieczka grupy Wróbelka Elemelka2
W wiejskiej zagrodzie wycieczka grupy Wróbelka Elemelka3