W środę 22 maja dzieci z grupy Wróbelka Elemelka wybrały się do Szkoły Podstawowej w Margoninie. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczać w najbliższym czasie. W progu szkoły przywitała nas wychowawczyni klasy III- Pani Grażyna. Wycieczkę w szkole rozpoczęliśmy od obejrzenia najważniejszych pomieszczeń szkolnych. Zobaczyliśmy, jak wyglądają sale do których uczęszczają uczniowie klas I , II oraz III, stołówka, świetlica, sala gimnastyczna, gabinet pielęgniarki, biblioteka.

Mieliśmy również możliwość odwiedzenia sali komputerowej. W sali lekcyjnej uczniowie klasy III pokazali nam jak wyglądają ich przybory szkolne oraz książki i zeszyty ćwiczeń. Przedszkolaki miały okazję usiąść w szkolnych "ławkach” i poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Nie zabrakło niespodzianki w postaci słodkiego poczęstunku. Dzieci bardzo zadowolone, pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Dziękujemy pani Grażynce za wspaniałe przyjęcie przedszkolaków.

Galeria zdjęć grupy "Wróbelek Elemelek" - Wizyta w szkole 2024

Wizyta w szkole Wróbelek Elemelek 0