W poniedziałek 27 maja naszą grupę odwiedzili rodzice, aby obserwować zajęcia dydaktyczne, których tematem była „Kolorowa łąka”. W czasie zabawy dzieci między innymi podejmowały próbę czytania prostych wyrazów i zdań, nazywały podstawowe emocje, koncentrowały uwagę na osobie mówiącej, przeliczały w aspekcie porządkowym i kardynalnym, odpowiadały na zadawane pytania/ zagadkę, odnajdywały wskazany wyraz, aktywnie uczestniczyły w zabawie, doskonaliły orientację przestrzenną, przeliczały w zakresie 1-10, podejmowały próbę ułożenia zapisu matematycznego.

Dzieci zaśpiewały również kilka piosenek dla rodziców i wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie z rodzicami wykonywały zadanie plastyczne. Dziękujemy obecnym rodzicom za przybycie.

Galeria zdjęć grupy "Wróbelek Elemelek" - Wiosenne zajęcia otwarte 2024

Zajęcia otwarte w grupie Wróbelka Elemelka 1