W ubiegłym tygodniu w grupie Wróbelka Elemelka realizowaliśmy blok tematyczny „Co to jest ekologia?” a w środę 5 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Ochrony Środowiska. Przedszkolaki mają dużą wiedzę o tym jak chronić naszą Planetę Ziemię. Ważne, aby już od najmłodszych lat wdrażać dzieciom zachowania proekologiczne. Dzieci z grupy Wróbelka wzięły udział w grze planszowej o tematyce ekologicznej, w quizie gdzie utrwalały i wzbogacały swoje wiadomości dotyczące ochrony środowiska. Rozwijając swoją kreatywność stworzyły z plastikowych butelek nietypowy instrument dowiadując się przy okazji czym jest recykling. Za swoją aktywność i wiedzę o ekologii dzieci otrzymały dyplom „Ekoludka”. Brawo Wróbelki!

Galeria zdjęć grupy "Wróbelek Elemelek" - Światowy Dzień Ochrony Środowiska 2024

Światowy Dzień Ochrony Środowiska w grupie Wróbelka Elemelka1
Światowy Dzień Ochrony Środowiska w grupie Wróbelka Elemelka2