Święta tuż, tuż, więc w grupie „Krasnala Hałabały” postanowiliśmy wypróbować swoje kulinarne umiejętności piekąc pierniczki. Rozpoczęliśmy od ubrania fartuszków oraz przygotowania wszystkich produktów zgodnie z przepisem.

Wszyscy byli zaangażowani we wspólną pracę i każdy miał swój wkład w wykonanie wypieku. Foremkami o różnych kształtach każdy samodzielnie wykrawał pierniczki i układał na blaszce. Pierniczki pięknie się upiekły i wszystkim bardzo smakowały. Zespołowa praca przy dźwiękach kolęd dała nam dużo radości i wprowadziła w miły świąteczny nastrój.

Galera zdjęć grupy Krasnal Hałabała - pieczenie pierników 2022

GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY PIECZE PIERNICZKI 1
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY PIECZE PIERNICZKI 2
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY PIECZE PIERNICZKI 3
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY PIECZE PIERNICZKI 4
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY PIECZE PIERNICZKI 5
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY PIECZE PIERNICZKI 6
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY PIECZE PIERNICZKI 7
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY PIECZE PIERNICZKI 8
GRUPA KRASNALA HAŁABAŁY PIECZE PIERNICZKI 9