W grupie „Krasnala Hałabały” zajęcia plastyczne są bardzo lubiane przez dzieci, a stosowane techniki pobudzają je do działania i wyzwalają ekspresję.

Każda technika plastyczna posiada specyficzne właściwości, rozwija określone umiejętności i sprawności. Dzieci często podczas zajęć w grupie rysują, malują farbami, lepią z plasteliny i różnych mas. Dzięki temu uczą się prawidłowego trzymania kredki i pędzla, formowania różnych kształtów z plasteliny; rozwijają sprawność manualną; zdobywają nowe doświadczenia plastyczne; doskonalą koncentrację i cierpliwość. Nasze zabawy pomagają też maluchom w nauce dzielenia się z innymi przyborami i przygotowanymi materiałami, szanowania wytworów pracy własnej oraz kolegów i koleżanek.

Galeria zdjęć grupy Krasnal Hałabała - jesienne prace plastyczne 2022

JESIENNE PRACE PLASTYCZNE U KRASNALA HAŁABAŁY 1