Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkanie, dzięki któremu rodzice dzieci mogą zobaczyć jak funkcjonuje ich dziecko w grupie przedszkolnej. Jest to również okazja do obserwowania swojej pociechy podczas pracy, nauki i zabawy. 11 maja 2023 3-latki z grupy Smerfy gościły swoich rodziców na zajęciach pt. "Biedroneczki są w kropeczki".

Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działania. Trzylatką nie sprawiło problemu ułożenie historyjki obrazkowej na podstawie usłyszanego opowiadania. Okazało się również, że zadanie matematyczne "Ile kropek ma biedronka?" nie sprawiło dzieciom większych trudności. Do zabaw muzyczno- rytmicznych zaangażowani byli również rodzice, którzy wraz ze swoimi pociechami bawili się wspaniale. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wspólnie z gośćmi „zmalowali” śliczne biedronki. Bardzo miło było nam gościć rodziców na zajęciach. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas w przedszkolu.

Galeria zdjęć grupy Smerfy - wiosenne zajęcia otwarte 2023

Zajęcia otwarte, Smerfy (1)
Zajęcia otwarte, Smerfy (2)
Zajęcia otwarte, Smerfy (3)