20 maja przypada Światowy Dzień Pszczół.

Z tej okazji w grupie Smerfów przeprowadzone zostało wiele działań, których celem było budzenie świadomości u dzieci o pożyteczności pszczół, pokonywanie strachu przed tymi pożytecznymi owadami, ale również pomoc pszczołom w ich przetrwaniu. Podczas zajęcia przedszkolaki obejrzały film edukacyjny przedstawiający życie pszczół, poznały budowę ula oraz proces powstawania miodu. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia każde dziecko wykonało samodzielnie pszczołę siedzącą na plastrze miodu.

Galeria zdjęć dzieci z grupy Smerfy z dnia Pszczół 

Dzień Pszczół w grupie Smerfów 1
Dzień Pszczół w grupie Smerfów 2
Dzień Pszczół w grupie Smerfów 3
Dzień Pszczół w grupie Smerfów 4
Dzień Pszczół w grupie Smerfów 5
Dzień Pszczół w grupie Smerfów 6
Dzień Pszczół w grupie Smerfów 7
Dzień Pszczół w grupie Smerfów 8
Dzień Pszczół w grupie Smerfów 9
Dzień Pszczół w grupie Smerfów10