Jak być zdrowym ? Prosta sprawa.

Ruch, to zdrowia jest podstawa.

Grupa Reksio korzystając z pięknej, słonecznej pogody ćwiczenia ruchowe wykonywała na  świeżym powietrzu.  Ruch i aktywność fizyczna to najlepsze sposoby na kształtowanie prawidłowej postawy, jak również ważny element rozwoju dziecka. Zabawa na powietrzu dostarcza organizmowi większe dawki tlenu, co owocuje poprawą pracy serca, układu oddechowego  a krew szybciej krążąca naczyniami krwionośnymi usprawni metabolizm. Przedszkolaki ćwicząc, rozwijają swoją koncentrację  i  umiejętność logicznego myślenia. Uczą się też lepszego panowania nad swoim ciałem. Oto nasza rada taka dla każdego przedszkolaka.
Dużo ruszaj się kolego i uśmiechaj się do tego!

Galeria zdjęć "Ruch to zdrowie" grupy Reksio

„Ruch to zdrowie!” nr1
„Ruch to zdrowie!” nr2
„Ruch to zdrowie!” nr3
„Ruch to zdrowie!” nr4
„Ruch to zdrowie!” nr5
„Ruch to zdrowie!” nr6
„Ruch to zdrowie!” nr7
„Ruch to zdrowie!” nr8
„Ruch to zdrowie!” nr9
„Ruch to zdrowie!” nr10