Każda uroczystość przedszkolna jest dobrą okazją do nawiązywania bliższych kontaktów z rodzicami. Za nami impreza Andrzejkowa przepełniona tańcem, magią i wróżbami.

Wszystkie dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach. Każdy z uczestników był ciekawy co czeka go w niedługiej przyszłości. Tego dnia wszyscy przebrali się w magiczne stroje, były wróżki, czarownice, nietoperze, duchy i pająki. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb z bucikami, rzucania monetą, wróżenia z imion oraz magicznych gwiazd. Pomiędzy wróżbami były tańce i zabawy z rodzicami. Był również słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Dzień ten dostarczył przedszkolakom wielu przeżyć i emocji, a przede wszystkim stał się okazją do rozbudzenia dziecięcej aktywności oraz chęci poznawania naszej ludowej tradycji.

Galeria zdjęć grupy Kubuś Puchatek - Andrzejki z rodzicami 2022

Andrzejki Kubus Puchatek1