Strach to uczucie, które poznał już w swoim życiu każdy z nas. Każdy czegoś się boi. Lęk towarzyszy nam niemal przez całe nasze życie. Jego źródłem mogą być różne rzeczy i zjawiska. Źródło strachu oraz nasz sposób radzenia sobie z nim zależne są od wielu czynników i chociaż strach, to uczucie nieprzyjemne, to jednak jest ono niezbędne w naszym życiu.

Dnia 24 listopada odwiedzili grupę Kubusia Puchatka rodzice, by wspólnie uczestniczyć w zajęciach. Dzieci tego dnia wyjaśniały pojęcie „strachu” oraz kształtowały umiejętność rozpoznawania, przeżywania i wyrażania emocji w wielu zabawach i zadaniach. Poznały różne sposoby radzenia sobie z lękiem oraz nauczyły się, że zwierzęta również odczuwają strach. Dziękujemy rodzicom za przybycie do przedszkola i aktywny udział w zajęciu.

Galeria zdjęć grupy Kubuś Puchatek - zajęcia otwarte z rodzicami 2022

Zajecia otwarte Kubus Puchatek 1
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 2
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 3
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 4
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 5
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 6
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 7
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 8
Zajecia otwarte kubus Puchatek 9
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 10
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 11
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 12
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 13
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 14
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 15
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 16
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 17
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 18
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 19
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 20
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 21
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 22
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 23
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 24
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 25
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 26
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 27
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 28
Zajecia otwarte Kubus Puchatek 29