Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, ciepła, wzruszeń i radości. W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki z grupy ,,Kubusia Puchatka” przedstawiły program artystyczny. Były wiersze, scenki odgrywane przez dzieci, przeplatane wzruszającym śpiewem, gra na instrumentach oraz pokazy taneczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Następnie były wspólne zabawy przy muzyce oraz konkursy, w których dziadkowie aktywnie uczestniczyli, co sprawiło dzieciom wiele radości.  Na zakończenie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości przygotowanymi upominkami. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Szczególne podziękowania kierujemy do pana Łukasza Kozy, który wykonał wszystkim dziadkom pamiątkowe zdjęcia przywiezioną przez siebie fotobudką. 

Galeria zdjęć grupy Kubuś Puchatek - Dzień Babci i Dziadka 2023

babcia i dziadek kubus puchatek1
babcia i dziadek kubus puchatek2
babcia i dziadek kubus puchatek3
babcia i dziadek kubus puchatek4
babcia i dziadek kubus puchatek5
babcia i dziadek kubus puchatek6
babcia i dziadek kubus puchatek7
babcia i dziadek kubus puchatek8
babcia i dziadek kubus puchatek9
babcia i dziadek kubus puchatek10
babcia i dziadek kubus puchatek11
babcia i dziadek kubus puchatek12
babcia i dziadek kubus puchatek13
babcia i dziadek kubus puchatek14
babcia i dziadek kubus puchatek15
babcia i dziadek kubus puchatek16
babcia i dziadek kubus puchatek17
babcia i dziadek kubus puchatek18
babcia i dziadek kubus puchatek19
babcia i dziadek kubus puchatek20
babcia i dziadek kubus puchatek21
babcia i dziadek kubus puchatek22
babcia i dziadek kubus puchatek23
babcia i dziadek kubus puchatek24
babcia i dziadek kubus puchatek25
babcia i dziadek kubus puchatek26
babcia i dziadek kubus puchatek27
babcia i dziadek kubus puchatek28
babcia i dziadek kubus puchatek29
babcia i dziadek kubus puchatek30
babcia i dziadek kubus puchatek31
babcia i dziadek kubus puchatek32
babcia i dziadek kubus puchatek33
babcia i dziadek kubus puchatek34
babcia i dziadek kubus puchatek35
babcia i dziadek kubus puchatek36
babcia i dziadek kubus puchatek37
babcia i dziadek kubus puchatek38
babcia i dziadek kubus puchatek39
babcia i dziadek kubus puchatek40
babcia i dziadek kubus puchatek41
babcia i dziadek kubus puchatek42
babcia i dziadek kubus puchatek43
babcia i dziadek kubus puchatek44
babcia i dziadek kubus puchatek45
babcia i dziadek kubus puchatek46
babcia i dziadek kubus puchatek47
babcia i dziadek kubus puchatek48
babcia i dziadek kubus puchatek49
babcia i dziadek kubus puchatek50