Gotowanie to wielka przyjemność. Angażuje intelekt (ćwiczy i relaksuje mózg), zapewnia ruch – przede wszystkim dłoni i palców, stymuluje zmysły.

Małe dzieci lubią wszystko brać do rąk i wkładać każdy przedmiot do ust. Ta chęć smakowania oznacza, że maluch z pewnością prawidłowo rozwija swój zmysł smaku i dotyku. Już w tym okresie wprowadzamy dzieciom zabawy kulinarne. Właśnie w taki kulinarny świat wprowadziła grupę Misia Uszatka Pani Angelika Strzebińska, która przygotowała gofry. Dzieci natomiast miały możliwość udekorowania ich według własnego smaku. Przyjemność wynikająca ze wspólnego doświadczania smaków, zapachów i barw sprawia bowiem niezaprzeczalną radość dostępną na wyciągnięcie ręki.

Galeria zdjęć grupy Mis Uszatek - pieczemy gofry 2022

Pieczemy gofry.Miś Uszatek1
Pieczemy gofry.Miś Uszatek2
Pieczemy gofry.Miś Uszatek3
Pieczemy gofry.Miś Uszatek4
Pieczemy gofry.Miś Uszatek5
Pieczemy gofry.Miś Uszatek6