W piątek 29.01.2021 r. w grupie „Misia Uszatka” już od rana było bardzo kolorowo i wesoło. W tym dniu odbył się Bal Karnawałowy, a w programie między innymi szalone pląsy przy muzyce, konkursy i zabawy muzyczne, pokaz strzelających konfetti i zimnych ogni, słodki poczęstunek. Wszystkie dzieci bawiły się naprawdę wspaniale w przepięknych strojach. Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc w przygotowanie dekoracji naszej sali. To był wspaniały, radosny i bardzo taneczny dzień.

Galeria zdjęć z balu w grupie Misia Uszatka

bal u Misia Uszatka1
bal u Misia Uszatka2
bal u Misia Uszatka3
bal u Misia Uszatka4
bal u Misia Uszatka5
bal u Misia Uszatka6
bal u Misia Uszatka7
bal u Misia Uszatka8
bal u Misia Uszatka9
bal u Misia Uszatka10
bal u Misia Uszatka11
bal u Misia Uszatka12
bal u Misia Uszatka13
bal u Misia Uszatka14
bal u Misia Uszatka15
bal u Misia Uszatka16
bal u Misia Uszatka17
bal u Misia Uszatka18