GRUPA „MISIA USZATKA” ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW.


Pierwszego marca obchodzony jest Dzień Piegów. To święto tych, którzy posiadają tak zwane „pocałunki słońca”, jak i miłośników piegów. Często piegi dodają uroku i są bardzo twarzowe.  Grupa „Misia Uszatka” bardzo wesoło świętowała ten miły dzień. Już od rana wszyscy „stali się piegowaci” za sprawą czarodziejskiej kredki. Dzieci dyskutowały o tym „Skąd się biorą piegi?” i rozwiązywały zagadki na temat „Kto w przyrodzie ma piegi?”. Poznały też piegowatych bohaterów literatury dla dzieci np. Pippi Pończoszankę, czy też biedroneczkę i muchomora z wiersza J. Brzechwy pt. „Żuk”. Wykonały również pracę plastyczną „Piegowata biedronka”. Wszyscy wesoło bawili się przy piosenkach o piegach oraz degustowali ciasteczka „Pieguski”. Wszystkim, którzy piegi mają dzieci i panie z grupy „Misia Uszatka” najserdeczniejsze życzenia składają ?.

Galeria zdjęć grupy Misia Uszatka- zajęcia z okazji Dnia Piegów.

GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 10
GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 9
GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 8
GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 7
GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 6
GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 5
GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 4
GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 3
GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 2
GRUPA MISIA USZATKA ŚWIĘTUJE DZIEŃ PIEGÓW 1