Światowy Dzień Morza w grupie „Misia Uszatka” upłynął na ciekawych zabawach muzycznych, ruchowych i dydaktycznych o tematyce morskiej.

Zajęcia rozpoczęliśmy od oglądania mapy świata i odszukiwania na niej mórz i oceanów. Oglądaliśmy film o morskiej faunie i florze. Łowiliśmy ryby magnetyczną wędką, co wymagało dużego skupienia i cierpliwości. Odszukiwaliśmy rybki z podaną literą i dopasowywaliśmy ją do litery na muszelkach. Rozwijaliśmy spostrzegawczość wzrokową układając muszelkowe puzzle i odczytywaliśmy powstałe sylaby. W tym dniu dużo też rozmawialiśmy o ochronie przyrody, o dbaniu o czystość wód, abyśmy mogli żyć na pięknej planecie.

Galeria zdjęć grupy Misia Uszatka z zajęć o morzu.

DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 1
DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 2
DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 3
DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 4
DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 5
DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 6
DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 7
DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 8
DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 9
DZIEŃ MORZA W GRUPIE MISIA USZATKA 10