W czwartek 27 kwietnia odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców w grupie „Czerwony Kapturek”. Podczas zajęć przedszkolaki poprzez różne aktywności utrwalały wygląd i znaczenie symboli narodowych: godła, flagi oraz hymnu.

Przedszkolacy obejrzeli i wysłuchali film edukacyjny o polskich symbolach narodowych . Dzieci miały okazję poszerzyć swoją wiedzę o Polsce oraz doskonalić swoją gotowość do nauki czytania i pisania. Przeprowadzone zajęcia miały na celu pokazanie rodzicom, w jaki sposób pracują dzieci na zajęciu i jak wiele umiejętności dzieci już nabyły. Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność na zajęciu otwartym.

Galeria zdjęć grupy Czerwony Kapturek - zajęcia otwarte 2023

ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 0
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 1
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 2
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 3
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 4
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 5
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 6
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 7
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 8
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 9
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 10
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 11
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 12
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 13
ZAJĘCIE OTWARTE CZERWONY KAPTUREK 14