11 maja dzieci z grupy „Czerwony Kapturek” w ramach współpracy z MGOK poszły na warsztaty ceramiczne –lepienie z gliny. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się, że glina to rodzaj skały, którą można spotkać pod ziemią oraz jest stosowana jako materiał do budowy domów, wyrabiania garnków, rzeźbienia.

Sama zabawa gliną była dla dzieci wielką przyjemnością, a kiedy zaczęły powstawać małe arcydzieła, dzieci były zachwycone. Na warsztatach wszyscy świetnie się bawili… Zajęcia pełne twórczej aktywności dały dużo radości i satysfakcji dzieciom. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na prace, które dzieci pomalują w przedszkolu i będą mogli zabrać do domów.

Galeria zdjęć grupy Czerwony Kapturek - lepienie z gliny 2023

WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 1
WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 2
WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 3
WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 4
WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 5
WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 6
WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 7
WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 8
WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 9
WARSZTATY LEPIENIE GLINY CZERWONY KAPTUREK 10