Kropka tu, kropka tam. Każdy jakiś talent ma. Dzieci z grupy Czerwony Kapturek chwaliły się swoimi talentami podczas obchodów Dnia Kropki.

Zabawy zaproponowane dzieciom miały na celu rozbudzenie kreatywności, pomysłowości, zachęcenie wychowanków do pracy w zespołach i do podejmowanie inicjatywy w działaniu.  Dzień kropki jest dniem zabawy i odwagi. Dzieci uważnie wysłuchały książki „Mała kropka”, która uświadomiła dzieciom, iż każdy ma ukryte zdolności i talenty. W czasie zabaw dzieci doskonaliły umiejętność logicznego myślenia podczas klasyfikowania kropek, w małych zespołach stworzyli kropkowe obrazy, a następnie utrwalaliśmy umiejętność rozpoznawania liczb. Pod koniec wesołych zabawa każdy uczestnik wykonał prace plastyczną zatytułowaną Kropkowy świat. Było radośnie, „kropkowo” i kolorowo.

Galeria zdjęć z Dnia Kropki w grupie Czerwony Kapturek 2022

Dzień Kropki - czerwony kapturek nr 1