„Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze” - tymi słowami grupa Muminków i uczniowie kl. III c, rozpoczęli spotkanie andrzejkowe, które odbyło się w ramach współpracy PS z SP w Margoninie.

Wróżki Patrycja i Kinga opowiedziały dzieciom o zwyczajach w dniu Świętego Andrzeja. Panie przedstawiły różne sposoby czarowania, które przewidują przyszłość. Zabawa andrzejkowa, połączona była ze wspólnymi wróżbami dziewcząt oraz chłopców. W sali zapanowała magiczna atmosfera. Dawno temu andrzejkowe wróżby traktowano poważnie, jednak w dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka i uważa się je za wesołą zabawę. Tak właśnie wyglądały Andrzejki, to była świetna zabawa i bardzo ciekawe spotkanie, przepełnione radością oraz wróżbami, w których milusińscy mogli poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże! Pewne jest to, że przyniosły dzieciom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej zabawy, tańców i śpiewu.

Galeria zdjęć grupy Muminki - Andrzejki z klasą III c 2022

„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr1
„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr2
„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr3
„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr4
„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr5
„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr6
„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr7
„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr8
„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr9
„Andrzejki, niezwykły wieczór wróżb” nr10