Przedszkolaki z grupy „Muminki” i „Czerwonego Kapturka” brały udział w warsztatach kulinarnych, które poprowadził pan Mateusz Krojenka. Podczas warsztatów kulinarnych dzieci poznały różnego rodzaju nazwy pizzy, etapy wykonania i dowiedziały się jakie składniki są potrzebne do jej wykonania.

Pobudzone zostały zmysły: smaku, zapachu i dotyku podczas przygotowywania oraz degustacji pizzy. Celem spotkania było wykształcenie postaw prozdrowotnych, racjonalnego odżywiania i czerpania radości ze wspólnego przygotowywania posiłków. Dziękujemy panu Mateuszowi za uświadamianie najmłodszych o zasadach zdrowego odżywiania.

Galeria zdjęć grupy Muminki - warsztaty kulinarne - pizza 2023

Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr1
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr2
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr3JPG
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr4
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr5
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr6JPG
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr7
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr8
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr9
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr10
Słoneczną Italią się zachwycamy i ochotę na pizzę mamy nr11