Dzień kredki w grupie „Muminków” był okazją, aby przypomnieć sobie ważną rolę kredek w rozwijaniu twórczości plastycznej dzieci. Te bardzo proste i dostępne przybory pomagają rozwijać sprawność manualną, kreatywność i wyobraźnię małych artystów.

W dniu kredki „Muminki” doskonaliły również umiejętność czytania, wyszukiwały litery układając napis, ćwiczyły określanie lewej i prawej strony od osi swojego ciała, brały udział w zabawach ruchowych. Wykorzystaliśmy kredki do zadań matematycznych: segregowania, liczenia, dodawania, odejmowania. Przypomnieliśmy też sobie zasadę, aby dbać o kredki i pilnować, aby były dobrze naostrzone.

Galeria zdjęć grupy Muminki- Dzień kredki 2021

KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 1
KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 2
KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 3
KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 4
KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 5
KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 6
KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 7 (1)
KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 7
KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 8
KOLOROWE KREDKI - ZABAWY U MUMINKÓW 9