Podczas cyklu zajęć poświęconych roli zmysłów w poznawaniu rzeczywistości, grupa „Muminków” wspólnie z Panią pielęgniarką uczestniczyła w dyskusji i ćwiczeniach, aby ustalić co to są zmysły, jakie rodzaje zmysłów wyróżniamy i jak one działają.

Dzieci zdobyły wiedzę na temat zmysłu wzroku i poznały przy tej okazji alfabet stworzony dla osób niewidomych. Rozpoznawały faktury różnych przedmiotów i dzieliły się swoimi odczuciami wykorzystując zmysł dotyku. Zmysł smaku umożliwił rozpoznanie różnych produktów przygotowanych do degustacji. Podczas kolejnych zajęć poznamy następne zmysły, dzięki czemu dzieci nauczą się lepiej rozumieć świat.

Galeria zdjęć grupy Muminki - poznajemy zmysły 2022

POZNAJEMY ZMYSŁY W GRUPIE MUMINKÓW 1
POZNAJEMY ZMYSŁY W GRUPIE MUMINKÓW 2
POZNAJEMY ZMYSŁY W GRUPIE MUMINKÓW 3
POZNAJEMY ZMYSŁY W GRUPIE MUMINKÓW 4
POZNAJEMY ZMYSŁY W GRUPIE MUMINKÓW 5
POZNAJEMY ZMYSŁY W GRUPIE MUMINKÓW 6
POZNAJEMY ZMYSŁY W GRUPIE MUMINKÓW 7
POZNAJEMY ZMYSŁY W GRUPIE MUMINKÓW 8
POZNAJEMY ZMYSŁY W GRUPIE MUMINKÓW 9