Wiedza z zakresu informatyki w dzisiejszym świecie jest niezbędna, dlatego wychodząc naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości, grupa Muminków uczestniczyła w zajęciach, które wprowadziły dzieci w świat technologii komunikacyjno – informacyjnej.

Przedszkolaki poznały podstawy niezbędne do samodzielnego posługiwania się komputerem. Korzystając z zaproszenia wychowawcy klasy III C - pani Patrycji, dzieci były na wycieczce w pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej. Uczniowie wdrażali przedszkolaków do przestrzegania zasad bezpiecznego i higienicznego użytkowania komputera. Dzieci poznały elementy składowe zestawu komputerowego oraz rozwijały umiejętność właściwego korzystania ze sprzętu komputerowego. Dziękujemy za ciekawą lekcję w pracowni komputerowej.

Galeria zdjęć grupy Muminki - do czego służy komputer 2022

_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr1
_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr2
_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr3
_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr4
_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr5
_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr6
_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr7
_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr8
_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr9
_Do czego służy komputer i jak działa__ - wycieczka do Szkoły Podstawowej nr10